Bielizna sportowa na medal

Zawitał 2018 rok, a wraz z nim postanowienia noworoczne. Jakich zmian najczęściej pragniemy?

Od kilku lat można zaobserwować wyraźne zainteresowanie zdrowym trybem życia. Jako społeczeństwo, jesteśmy motywowani do spożywania wartościowych posiłków, regularnych ćwiczeń i wyzbycia się szkodliwych nałogów. Tego właśnie najczęściej pragną Polacy witający nowy rok.

Z pomocą przychodzą dietetycy, trenerzy, psychologowie… Można się wspomóc cateringiem dietetycznym czy suplementami. Jednak największym wyzwaniem jest… brak silnej woli.

Wiemy, co może pomóc Wam zachować ciągłość w ćwiczeniach przez cały rok!

BIELIZNA SPORTOWA NA MEDAL

Tak, odpowiednio dobrana bielizna sportowa to fundament każdego wysiłku fizycznego! Czy jest coś bardziej zniechęcającego od biustonosza, który nie stabilizuje biustu podczas ruchu, przesuwa się i nie pozwala skórze oddychać? Dobry biustonosz sportowy to podstawa radości ze sportu. Warto w niego zainwestować, by móc cieszyć się aktywnością przez wiele miesięcy!

Kobiety o większym biuście często powstrzymują się przed intensywnymi ćwiczeniami, ze względu na dyskomfort, na przykład podczas biegania. Wiele kobiet narzeka również na efekt „spłaszczania” piersi podczas użytkowania dostępnych na rynku biustonoszy i topów sportowych.

W odpowiedzi na kobiece dylematy, prezentujemy biustonosz sportowy Chantelle, który da Wam zielone światło do realizacji postanowień noworocznych!

Ten wysoko zabudowany biustonosz na fiszbinach wykonany jest z oddychającej dzianiny. Jego miseczki są termicznie modelowane, lekko usztywnione. Ramiączka są poszerzone i mają możliwość zapięcia „na krzyż”, dzięki umiejscowionemu w tylnej części ramiączek haczykowi. Całość biustonosza podtrzymywana jest przez szeroką, gumową taśmę. Tak skrojony biustonosz maksymalnie redukuje ruchy piersi. Ponadto, fantastycznie się prezentuje i pięknie kształtuje biust. Jest dostępny w kolorze czarnym, różowym i błękitnym.

Kolejną propozycją od Chantelle jest biustonosz sportowy Sport Medium, który fantastycznie się prezentuje na każdym biuście.

Mimo braku fiszbin i usztywnień, dzięki umiejscowionej w dole biustonosza taśmie, gwarantuje on bardzo dobre podtrzymanie biustu. Wykonany jest z przewiewnego materiału, przyozdobionego klamerkami. Do kompletu legginsy sportowe.

Topy sportowe Mapale to przede wszystkim wspaniała prezencja i komfort użytkowania! Poniżej przedstawiamy dwie propozycje: z ozdobnym i funkcjonalnym zamkiem błyskawicznym, oraz z różowymi, energetycznymi wstawkami.

Do kompletu różowe legginsy sportowe Mapale.

Zadbajcie o to, by ćwiczenia były przyjemnością, dzięki której dążycie do wyznaczonych celów. Pamiętajcie, że źle dobrana bielizna może mieć zły wpływ na biust, posturę, ale także skórę.

Przyszłość zaczyna się dziś! DO DZIEŁA!

Back to site top