Bielizna w kolorze NUDE

Czym jest kolor nude? Słowo pochodzi z łaciny i oznacza „nagi”. To kolor, który ma wyglądać tak jakby go nie było. Ma idealnie stapiać się z kolorem naszej skóry.

Jaki odcień wybrać?

Nude kojarzy nam się odcieniem beżu, jednak pod tą nazwą kryje się kolor adekwatny do odcienia naszej skóry. Karnacja może być porcelanowa, jasna oliwkowa lub śniada – więc w zależności od naszych indywidualnych predyspozycji, każdej z nas będzie odpowiadał inny odcień.

Przyjęło się, że nude to po prostu kolor cielisty, który wygląda jak skóra bez ubrania, naturalny. Może on przechodzić w subtelny pudrowy róż, jeszcze kiedy indziej przechodzić w stronę kremowego, a także w odcienie beżu i jasnych odcieni brązu.

Dla kogo?

Dla każdej kobiety! Uważa się, że cieliste biustonosze, są obowiązkowe w każdej kobiecej garderobie. Dlaczego? Ponieważ służą, do tego aby zlewały się z naszym ciałem i znikały pod ubraniami. Z tego względu, biustonosz w kolorze nude to najlepszy wybór pod białą koszulę lub inny jasny strój. Ponadto wyróżnia się ogromną praktycznością – bez żadnych obaw możemy założyć go do każdej stylizacji. Zlewa się z naszym ciałem, więc pozostaje ukryty i nie widoczny. Zwłaszcza jeśli sięgniemy po modele gładkie lub bezszwowe, które nie będą oznaczać się pod ubraniem.

Promocja! Biustonosze nude -15%!

Biustonosz Strapless Wonderbra nude
Biustonosz Strapless Wonderbra
Biustonosz Full Effect Wonderbra
Biustonosz Full Effect Wonderbra
Biustonosz Chantelle Irresistible nude
Biustonosz Chantelle Irresistible
Biustonosz My Pretty Lace Triangle Wonderbra
Back to site top