Czerwona bielizna – na miłość, szczęście i pomyślność

Czerwona bielizna to Sylwestrowy MUST HAVE!

Nie da się nie zauważyć, że czerwony jest kojarzony ze Świętami Bożego Narodzenia. W tym okresie, jest kolorem dominującym wśród wielu świątecznych elementów, dekoracji domu, a także odzieży. Jest ważny nie tylko w Święta! Istnieje przesąd związany z bielizną i kolorem czerwonym. W Sylwestra należy nałożyć nową bieliznę, która ma zagwarantować powodzenie w miłości. Najlepiej, żeby była czerwona. Wtedy zapewnimy sobie szczęście i pomyślność w nowym roku! Czerwień powinna towarzyszyć w najważniejszych wydarzeniach życia – należy wtedy mieć na sobie chociaż mały, czerwony element. Dlatego bardzo ważne jest, aby na studniówce mieć na sobie czerwoną podwiązkę!

Z okazji nadchodzących Świąt i Sylwestra, chcemy przedstawić Wam kilka propozycji czerwonej bielizny, którą warto sobie sprawić jeszcze w tym roku! Jeśli coś szczególnie przypadnie Wam do gustu – po prostu kliknijcie w zdjęcie i przejdźcie do sklepu. Skorzystajcie z tych ostatnich dni 2017 roku i zamówcie sobie prezent, by 2018 powitać w SUPER BIELIŹNIE!

Do kompletu:


Do kompletu:

Do kompletu:

Do kompletu:

Do kompletu:

A jako wyjątek i wisienkę na torcie, przedstawiamy Wam NIE-czerwony, ale baaaaardzo wyjątkowy kostium. W sam raz na zimowe wieczory! 

To tylko niektóre komplety bielizny w czerwonych odcieniach. Koniecznie odwiedźcie Maison-Charme.pl, by przekonać się co jeszcze dla Was mamy! A wszystkie maturzystki (i nie tylko) zapraszamy na naszą stronę z PODWIĄZKAMI! Zachęcamy też do śledzenia naszego Facebooka Maison Charme – elegancka bielizna damskamoże akurat dzisiaj Twój wymarzony model bielizny jest na super-przecenie?

Back to site top