KONKURS! Zestawy bielizny dopasowane przez Katarzynę Sałatę!

UWAGA! KONKURS!

Do wygrania dwa zestawy eleganckiej bielizny! 

„Tylko 20 procent Polek nosi biustonosz we właściwym rozmiarze i zna zasady dopasowania bielizny.” – tak na stronie http://www.dobrakreacja.pl pisze mistrzyni brafittingu – Katarzyna Sałata

W tym tygodniu będziemy się intensywnie szkolić w temacie idealnego dopasowania bielizny!
Zaś w niedzielę 17. grudnia, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do salonu Maison Charme w Tarasach Zamkowych, by wspólnie z Katarzyną Sałatą porozmawiać o brafittingu. Będziecie mogły skorzystać z jej pomocy w doborze doskonałej bielizny!

A ponadto, zapraszamy wszystkie Panie do udziału w ? KONKURSIE ?! Do wygrania 2 zestawy eleganckiej bielizny! Oto, co musicie zrobić:

 Odwiedź naszą stronę na Facebooku: Maison Charme – elegancka bielizna damska
 Polub nasz fanpage  
 Udostępnij publicznie post konkursowy 
 Oznacz w komentarzu kogoś, kto razem z Tobą ucieszyłby się z pięknego kompletu bielizny 

Spośród wszystkich Pań, które spełnią warunki konkursu, wyłonimy jedną zwycięską parę. W niedzielę 17. grudnia w salonie Maison Charme w Tarasach Zamkowych, dwie Panie będą mogły wybrać swoją ulubioną bieliznę, a w dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru i kroju pomoże Katarzyna Sałata!

Wyniki konkursu w sobotę 16. grudnia, w godzinach wieczornych! Śledźcie nasz fanpage!

P.S. Pamiętajcie, odwiedzając salon Maison Charme w Tarasach Zamkowych, z naszą małą pomocą, dołączycie do 20 procent Polek, które potrafią świetnie dobrać bieliznę! 

Dysponujemy szerokim asortymentem bielizny damskiej.
U nas znajdziesz biustonosze o rozmaitych krojach, wzorach i materiałach – o obwodach 65-100 i miseczkach A-J. Idealne dopasowanie na każdy kształt i rozmiar biustu. 

Zapraszamy!

Back to site top