Wonderbra Strapless – poznaj nasz bestseller!

Co sprawia, że biustonosze Wonderbra są najczęstszym wyborem kobiet? Jest to niewątpliwy MUST HAVE, a zapotrzebowanie na tę markę wzrasta w okresie wakacyjnym. Chcąc skorzystać z kreacji odsłaniających ciało, musimy mieć niezawodną bieliznę.

Wonderbra stawia na sprawdzone fasony i klasyczne kolory. W myśl idei „Odkryj ramiona, odsłoń plecy, uwydatnij dekolt” – Wonderbra oferuje biustonosze Strapless, Multi-Way, Full Effect i Balconette.

Wonderbra Strapless w Maison-Charme.pl

Wonderbra Strapless posiada szeroki pas obwodu, na którym spoczywa podtrzymywanie biustu. Zamiast fiszbin, wykorzystano technologię „hand shaped”, która odpowiada za doskonałe zbieranie i piersi. Ponadto, biustonosz na całej powierzchni obwodu, podklejony jest silikonowymi punktami, które uniemożliwiają obsuwanie się biustonosza. Faktura biustonosza może być gładka lub z koronkową wstawką. Atutem tego modelu jest szeroki zakres rozmiarów, klasyczne kolory oraz fakt, że możemy odkryć ramiona bez obaw o komfort użytkowania bielizny.

Wonderbra Strapless w Maison-Charme.pl

Wonderbra Strapless w Maison-Charme.pl

Wonderbra Strapless w Maison-Charme.pl

Wonderbra Strapless w Maison-Charme.pl

Biustonosz często sprawia, że chcemy zrezygnować z kreacji, która odsłania nieco więcej ciała. Wiele kobiet nie chce decydować się na brak biustonosza albo biustonosz samoprzylepny, który nie sprawdzi się na każdym biuście. Gdy mamy do czynienia z wycięciem na plecach, najlepszym rozwiązaniem jest obniżony pasek zapięcia. Wonderbra Multi-Way jest biustonoszem wielofunkcyjnym, który można zapinać na różne sposoby. Ramiączka mogą być upięte na jedno ramię lub na szyi. Do kompletu dodany jest pasek obniżający obwód biustonosza, umożliwiający swobodne odsłonięcie pleców.

Wonderbra Multi Way w Maison-Charme.pl

Paniom o niewielkim biuście przychodzi na ratunek Wonderbra Full Effect. Biustonosz maksymalnie zbiera i unosi piersi, dając efekt podwójnego push-up’u. Ponadto, posiada niski mostek typu plunge, co umożliwia noszenie głęboko wyciętych dekoltów.

Wonderbra Full Effect w Maison-Charme.pl

Innym rozwiązaniem na pięknie wyeksponowane piersi jest biustonosz Wonderbra Balconette. Unosi piersi i pięknie się prezentuje.

Wonderbra Balconette w Maison-Charme.pl

Znacie już cztery kroki do radości z pięknej pogody, finezyjnych strojów i niezawodnej bielizny.

Wszystkie modele Wonderbra są dostępne w sklepie Maison-Charme.pl i gotowe do wysłania w ciągu 24 godzin!

Masz problem z dopasowaniem swojego rozmiaru? Skorzystaj z naszej tabeli rozmiarów! Istnieje możliwość zamówienia brakującego rozmiaru.

Back to site top